Reklama w Internecie

Reklamy banerowe

Nasza firma jest właścicielem wielu bardzo popularnych ogólnopolskich i lokalnych serwisów internetowych. W ich ramach udostępniamy atrakcyjne przestrzenie reklamowe w bardzo przystępnych cenach. Listę naszych serwisów oraz ofertę (cennik) znajdziesz poniżej:

Katalogi firm

Co więcej, w ramach naszych serwisów prowadzimy bardzo popularne lokalne katalogi branżowe, wspierające podkarpacki rynek turystyczny i usługowy. Naszych klientów promujemy nie w jednym, ale w 4 popularnych serwisach (w jednej cenie): eSanok.pl, Sanok24.pl, Podkarpacie24.pl oraz Lesko24.pl. A to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze, bowiem najniższy pakiet kosztuje 249 zł rocznie (czyli jedynie nieco ponad 20 zł miesięcznie), w zamian za które zapewniamy pełny pakiet funkcjonalności – stworzenie własnej witryny WWW w oparciu o szablon, pełną edytowalność wizytówki, promocję w katalogu firm 4 wymienionych serwisów internetowych i naszą ciągła pomoc w jak najlepszym eksponowaniu Państwa oferty.


Promuj swoją firmę w Internecie w najlepszy z możliwych sposobów – poprzez nasz katalog firm!
Zanim zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na pytania, które mogłyby Ci się nasunąć:

Dlaczego w ogóle warto promować firmy w Internecie?

Reklama jest dźwignią handlu. Niestety, ze względu na cenę, kampanie reklamowe w radio czy telewizji są często poza zasięgiem małych i średnich przedsiębiorstw. Jednak z pomocą przychodzi Internet – bardzo skuteczne, tanie i coraz popularniejsze miejsce reklamowe.

Dlaczego akurat przy pomocy katalogu firm?

Ponieważ Internet to niezwykle duża baza informacji, w której trudno jest znaleźć to czego się szuka, jeśli nie korzystasz z odpowiednich narzędzi. Jednym z takich narzędzi są katalogi firm, które ułatwiają użytkownikom Internetu odnalezienie konkretnych informacji na temat przedsiębiorstw. Z różnych katalogów firm korzystają codziennie miliony potencjalnych klientów! Ty też możesz skorzystać z tej możliwości, umieszczając swoją firmę w naszym katalogu.

Dlaczego akurat nasz katalog firm?

Odpowiedź jest prosta – to najpopularniejszy katalog branżowy w naszym regionie! Prowadzimy go w ramach czterech serwisów, które codziennie notują ponad 30 000 odwiedzin, nie tylko z okolic Sanoka. Co więcej, dbamy o ich dobre pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Nie musisz się więc przejmować, że Twoja firma zniknie gdzieś w gąszczu Internetu.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, zwane też często SEO (Search engine optimization) jest to zbiór czynności, umożliwiający osiągnięcie wysokiej pozycji danej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki (np. Google) dla wybranych słów kluczowych. Dzięki pozycjonowaniu nasza strony internetowe znajdują się wśród pierwszych linków w wynikach wyszukiwania (np.: Google, WP, Onet, Netsprint), zwłaszcza dla słów kluczowych dotyczących firm (np. “budownictwo sanok” czy “wesela sanok“).

Mam już własną stronę internetową, chyba nie potrzebuję więc promocji w katalogu?

Jeśli nie reklamujesz swojej strony w żaden sposób – niestety potrzebujesz. W Internecie różnych witryn www jest miliony i codziennie ich przybywa. Jak już wspomnieliśmy – aby znaleźć konkretną interesującą nas informację, musimy skorzystać z odpowiednich narzędzi wyszukiwania lub kategoryzowania. Do najbardziej popularnych należą wyszukiwarki internetowe, takie jak Google. Korzystając z niej trzeba jednak dokładnie wiedzieć czego się szuka. Aby wytłumaczyć na czym polega problem posłużmy się przykładem – przypuśćmy, że jesteś właścicielem witryny, dotyczącej Twoją działalności agroturystycznej w Bieszczadach, a Twoja firma nazywa się Wesoły Bieszczadzki Kucyk. W jaki sposób użytkownicy wyszukiwarki mogą znaleźć Twoją witrynę? Na pewno wpisując słowa kluczowe „wesoły bieszczadzki kucyk”. Ale przecież potencjalni klienci jeszcze nie znają nazwy Twojej firmy! Będą więc raczej używać bardziej ogólnych słów kluczowych, na przykład – “domki bieszczady“. Oczywiście przy tak ogólnym zapytaniu Twoja firmowa strona www musi konkurować z tysiącami innych o podobnej tematyce, a jej pozycja na liście wyników wyszukiwania zależeć będzie od tzw. PageRank, czyli ogólnie mówiąc – jej popularności. Na tym polu dużo większą szansę znalezienia się na samej górze wyników wyszukiwania mają rzecz jasna branżowe katalogi, takie jak nasz. Możesz sprawdzić to osobiście, wpisując w www.google.pl chociażby słowa kluczowe z naszego przykładu – domki bieszczady. Zauważ, że na pierwszym miejscu wyników znajduje się nasz katalog miejsc noclegowych www.domkibieszczady.pl! Jeśli Twój obiekt znajduje się w naszej bazie, potencjalny klient jest już tylko kilka kliknięć od zapoznania się z Twoją ofertą! Jeśli jesteś więc właścicielem firmowej strony internetowej – nasz katalog firm to świetny sposób na znaczne zwiększenie jej oglądalności.

Nie mam własnej strony internetowej, czy mogę skorzystać z waszego katalogu firm?

Oczywiście! Jeśli nie posiadasz strony www i chciałbyś to zmienić – możemy ją dla Ciebie zbudować w cenie pakietu, lub zrobisz to samodzielnie przy pomocy panelu administracyjnego naszego katalogu firm. Tak stworzona strona będzie niejako częścią katalogu, co jeszcze bardziej udoskonali Twoją internetową reklamę.

Jaka jest wasza oferta?

Niezwykle atrakcyjna! Podzieliliśmy ją na 9 pakietów PRO, chociaż już najtańszy pakiet daje Ci dostęp do wszystkich funkcjonalności (również stworzenie własnej strony www w cenie pakietu). Czym więc różnią się poszczególne pakiety? Przede wszystkim tzw. priorytetem wpisu. Im większy priorytet, tym wyżej pozycjonowany wpis pośród innych w poszczególnych kategoriach. Jak to rozumieć? Otóż np. wpisy właścicieli pakietu PRO 3 będą zawsze prezentowane powyżej wpisów z pakietami 1 i 2, natomiast niżej niż wpisy z pakietami 4-9. O kolejności wewnątrz poszczególnych pakietów decyduje data dodania wpisu (im starszy wpis, tym wyżej). Pamiętaj, że im wyżej znajduje się Twoja oferta w naszym katalogu, tym większa jest jej oglądalność.

Poniżej znajdziesz szczegółowy cennik (podane kwoty są kwotami brutto):

  1. Pakiet PRO 1 – opłata roczna 249 zł
  2. Pakiet PRO 2 – opłata roczna 299 zł
  3. Pakiet PRO 3 – opłata roczna 350 zł
  4. Pakiet PRO 4 – opłata roczna 449 zł
  5. Pakiet PRO 5 – opłata roczna 599 zł
  6. Pakiet PRO 6 – opłata roczna 699 zł
  7. Pakiet PRO 7 – opłata roczna 999 zł
  8. Pakiet PRO 8 – opłata roczna 1299 zł
  9. Pakiet PRO 9 – opłata roczna 1499 zł

W jakich serwisach promowany będzie mój wpis?

W ramach jednej opłaty rocznej (zgodnie z cennikiem) Twoja firma będzie promowana w następujących serwisach.

www.podkarpacie24.pl
www.podkarpacie.info

oraz:
www.esanok.pl
www.sanok24.pl
www.lesko24.pl lub www.rzeszow24.pl lub www.jaslo24.pl itd., w zależności od lokalizacji firmy.

Poza tym, Twój wpis możemy umieścić w innych serwisach, bardziej dopasowanych do Twoich potrzeb (negocjowane indywidualnie), na przykład:
www.podkarpacie.info
www.apartamenty.rzeszow.pl
www.noclegirzeszow.pl
www.restauracjerzeszow.pl
www.meblerzeszow.pl
www.mieszkaniarzeszow.pl
www.nieruchomoscirzeszow.pl
www.busy.rzeszow.pl

W przypadku obiektów turystycznych możliwe są też wpisy w:
www.bieszczady24.pl
www.noclegibieszczady.pl
www.hotele.bieszczady.pl

www.nocuj.pl
www.bieszczadynoclegi.pl
www.domkibieszczady.pl
www.bieszczadydomki.pl
www.kwaterybieszczady.pl
www.bieszczadykwatery.pl
www.agroturystykabieszczady.pl
www.bieszczadyagroturystyka.pl
www.hotelebieszczady.pl
www.bieszczadyhotele.pl

Dodatkowo gdy obiekt zlokalizowany jest w okolicach Jeziora Solińskiego:
www.solinanoclegi.pl
www.noclegisolina.pl
www.domkisolina.pl
www.solinadomki.pl
www.pokojesolina.pl
www.solinapokoje.pl
www.kwaterysolina.pl
www.solinakwatery.pl
www.domkinadsolina.pl
www.domkipolanczyk.pl
www.polanczykdomki.pl

Dodatkowo gdy obiekt zlokalizowany jest w okolicach Sanoka :
www.noclegisanok.pl
www.sanoknoclegi.pl
www.hotelesanok.pl
www.sanokhotele.pl
www.skansen.sanok.pl

Dodatkowo gdy obiekt zlokalizowany jest w okolicach Gminy Cisna:
www.cisnanoclegi.pl
www.noclegicisna.pl
www.domkicisna.pl
www.cisnadomki.pl

Możliwy także wpis w stronach internetowych:
www.narty.bieszczady.pl
www.bystre.pl
www.ooh.pl
www.stadninykoni.pl
www.bezmiechowa.pl

Aby dostosować naszą szeroką ofertę do Twoich potrzeb skontaktuj się z nami, pisząc na adres biuro@p24.pl lub dzwoniąc pod numer +48 13 46 44 338. Pamiętaj, że standardowy wpis obejmuje jedynie serwisy eSanok.pl, Podkarpacie24.pl, Lesko24.pl oraz Sanok24.pl. Wpisy do pozostałych serwisów ustalane i wprowadzane są osobno przez nasz zespół redakcyjny.

Standardowy wpis do naszego katalogu (serwisy eSanok.pl, Sanok24.pl, Podkarpacie24.pl oraz Lesko24.pl) możesz dodać samodzielnie, klikając w poniższy przycisk:

They were sent to both the business operators and http://writemypaper4me.org/ their landlords