Filmy promocyjne

Wideo Marketing, a więc filmy promocyjne, instruktażowe, spoty reklamowe, teledyski czy relacje z wydarzeń kulturalnych, sportowych, rozrywkowych, to najlepszy sposób na zaprezentowanie miejsca, produktu czy usługi w internecie.

Przykładowe realizacje:

Film promocyjny Strefa Ruchu, realizacja: tnews.pl

Film promocyjny Natura Park realizacja tvBieszczady.pl

Zjazd na linie przez San realizacja tvBieszczady.pl

tvBieszczady.pl Zobacz jak walczyli w klatce

Rozmowa dziennikarza z gościem wywiadu poprzedzona jest około 20-sekundowym spotem reklamowym miejsca, w którym odbywa się nagranie. W trakcie konwersacji, pojawiają się elementy, charakterystyczne dla promowanego miejsca. Dziennikarz uwzględnia informację o miejscu przeprowadzenia wywiadu w scenariuszu rozmowy.

Co ważne, koncepcja zastosowanych ujęć, rekwizyty pojawiające się na ekranie oraz inne aspekty lokowania produktu są ściśle uzgadniane i konsultowane z przedstawicielem lokalu. Warto dodać, że artykule, w którym umieszczany jest film VIDEO HD z zarejestrowaną rozmową, pojawia się nazwa obiektu, adres strony internetowej oraz dane teleadresowe.

During often-heated essaysreasy.online negotiations over the stimulus bill, secretary duncan had plenty of chances to jettison those reform elements from the legislation, but continued to fight for them, rep