TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy. Tylko w Esanok.pl!

SANOK / PODKARPACIE. Po ponad trzytygodniowej przerwie wracają sportowe emocje związane z Polską Hokej Ligą.  Rywalem Ciarko PBS Bank KH Sanok w meczu 34. kolejki będzie GKS Tychy. Zmierzą się ze sobą drużyny z czołówki tabeli PHL. Emocji z pewnością nie zabraknie! Transmisję na żywo z tego meczu przeprowadzi portal Esanok.pl. (more…)

Msze Święte z Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej od teraz na żywo!

RZESZÓW. Coraz więcej parafii, wsłuchując się w głos wiernych i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, decyduje się na zainstalowanie internetowych kamer, które pozwalają uczestniczyć w nabożeństwach za pośrednictwem portalu www.tvPodkarpacie.pl . Od 24 grudnia można połączyć się z Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, oo. Bernardynów w Rzeszowie.

Kamera została zainstalowana przez firmę Obsługa-Medialna.pl (more…)

Restauracja Soprano – nowa strona internetowa

Nowa odsłona witryny sanockiej restauracji.

(more…)

The Willows – nowa strona internetowa.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej domków Willows. (more…)

POLAŃCZYK NA ŻYWO: Uruchom nową kamerę! Jedno kliknięcie i jesteś nad Jeziorem Solińskim!

POLAŃCZYK / BIESZCZADY. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma Obsługa-Medialna.pl oraz tvPodkarpacie.pl we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Polańczyka uruchomiła nową kamerę internetową. Od teraz, każdego dnia i o każdej porze, mogą Państwo podziwiać niepowtarzalne widoki znad Jeziora Solińskiego. (more…)

Film Promocyjny Natura Park

Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanego przez nasz zespół filmu promocyjnego dla kompleksu rekreacyjno wypoczynkowego Natura Park.
(more…)

Relacja z Sanockiej Gali Oktagon MMA

Dla fanów walki w klatce mamy nie lada gratkę. Co prawda od Gali Oktagon MMA w Sanoku minęło już trochę czasu, jednak wierzymy, że film, który publikujemy na nowo obudzi emocje związane z tamtym widowiskiem.

(more…)

Nie mają gdzie jeździć. Sanocki skate park dziś już nie istnieje.

SANOK. – Władza w każdych wyborach obiecuje nam skate park – mówią jednogłośnie sanoccy fani jazdy na deskorolce. Choć kilka lat temu w Sanoku było miejsce, gdzie jeżdżono na rolkach, deskorolkach i rowerach, to dziś już nie istnieje. Według relacji sanockich skate’ów ktoś rozebrał je po cichu nie pytając o zgodę. (more…)

SKANSEN SANOK: Rynek Galicyjski na żywo! Jedno kliknięcie i jesteś w SANOCKIM SKANSENIE!

SANOK. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma Obsługa-Medialna.pl oraz www.esanok.pl uruchomił nową kamerę internetową. Od teraz, każdego dnia i o każdej porze, mogą Państwo zobaczyć co dzieje się w sanockim Skansenie, na Rynku Galicyjskim. (more…)